Overlijden Guy Boyen
Gisteren kreeg ik onderstaand bericht toe.
Deze ochtend om kwart voor zeven heeft Guy Boyen, na een lange en dappere strijd, het tijdelijke met het eeuwige gewisseld. Ons medeleven gaat uit naar de familie. We wensen hen veel sterkte toe.
Wie Guy gekend heeft, zal hem herinneren als een joviale, levenslustige en passionele liefhebber van de goede dingen van het leven. Met zijn enthousiasme heeft hij velen van ons samengebracht en dankzij hem hebben we fantastische momenten beleeft rond een goed glas whisky of wijn. Hij laat een grote leegte na.
Maar we zijn vooral dankbaar dat we hem hebben mogen kennen.
Guy, bedankt voor de tijd van ons leven.
Guy heeft een niet te onderschatten rol gespeeld in de ontwikkeling van mijn passie voor whisky, ik kan me dus helemaal vinden in de woorden van Dominiek.



Guy was nog één van die mensen die op een rustige manier al zijn wijsheid met iedereen wilde delen… een man met veel passie, voor mij een mentor en vaderfiguur. We zullen hem missen! Hans
Beste familie,
Sterkt in deze moeilijke dagen. Met de steun van familie en vrienden is de pijn om het verlies van een dierbaar iemand beter te tragen. Veel te snel gaat een levenslustig man van ons weg.Toen ik in de krant Guy zijn foto zag, schrok ik toch wel even. Het was alsof ik zijn vader, Jules, zag. We kenden vooral Guy zijn ouders : Lieke en Jules van het Parochiehuis in Herent, Guy was in het Daelhof, als we getrouwd zijn in 1973. En regelmatig kwamen we zijn naam wel ergens tegen. (Kampenhout, Leuven ….)
René en Rita Smets
Keulenstraat, 38
3020 Herent
Guy is mijn stagementor geweest in TasTToe .
Ik zal Guy nooit vergeten, hij was 1 van de betere mensen op deze wereld
en ik ben deze vriendelijke, kalme, lieve, passievolle man trouwens nog altijd een bezoekje schuldig.
Guy het ga je goed!
Jerome